Menu

O nas

Początki firmy pod nazwą MotoTeam to rok 2005 – firma zawiązała się w Legnicy, gdzie działała do 2012 roku. Profilem działalności była głównie sprzedaż i serwis sprzętów BRP (Autoryzacja) ale też motocykli i akcesoriów. W drugiej połowie 2012 roku odkupiliśmy firmę z Legnicy i zaczęliśmy migrację do Wrocławia, gdyż...

Wrocław – jako stolica (z)Dolnego Śląska to dużo większe możliwości - opłaciło się! :)

MotoTeam przerodził się wtedy w spółkę z o.o., a notując wzrost i zdobywając kapitał zewnętrzny stał się w początkach 2014 roku Spółką Akcyjną!

W dalszym ciągu rozwijamy się i notujemy wzrost – dzięki Wam i dla Was!!

Obecnie specjalizujemy się w skuterach wodnych, motorówkach, quadach oraz motocyklach - zarówno sprzedaż jak i profesjonalny serwis. Mamy w tym kilkunastoletnie doświadczenia – sprawimy że będziecie wracać do nas w pełni zadowoleni! :)

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy BRP (Bombardier Recreational Products) na terenie Dolnego Śląska – ale działamy globalnie! Mamy Klientów w całej Polsce a także w Niemczech, Czechach, na Ukrainie co daje nam mnóstwo doświadczeń a dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom! Serdecznie zapraszamy do zakupów u nas – możecie nam zaufać!

kompleksowa obsługa

dotacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.