Blog - MotoTeam

01.03.2018
Prezentacja nowości na 2018 za nami - najpierw nowe modele pokazano w USA, potem w Europie na Cyprze na początku listopada - BRP spełnia swoje obietnice i co chwilę zaskakuje czymś nowym :) a to nowy Can-Am, potem Spyder, a to Sea-Doo, a to rewolucja w Evinrude - i tak przez następnych parę lat ;) Na 2018 rok kolejny duży krok i znów konkurencja zostaje w tyle... :Dlife is brutal ;) BRP w niektórych skuterach wodnych zastosowało nowy kadłub ST3 - bardziej stabilny i przewidywalny niż poprzednicy. Do tego mamy pełną możliwość konfiguracji platformy - płyniemy w pojedynkę i zabieramy dużo bagażu? Żaden problem.. Chcemy ...

więcej »
12.02.2018
W najbliższym czasie zapraszamy na następujące, ciekawe wydarzenia:

2-4 marca 2018 - GEPA Logistic Super Rally - Oława  17-18 marca 2018 - WMS, Wrocław wiosna-lato - wyjazdy nad okoliczne jeziora ze skuterami wodnymi :)
Szczegółowe informacje będą podawane na portalu facebook (można zrobić jako aktywny link) tuż przed wydarzeniem, jak również najnowszych informacji udzielimy telefonicznie i/lub mailowo.

więcej »

katalogi akcesoriów

garażowanie

kompleksowa obsługa

dotacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej w regulaminie.