Serwis

Nasz serwis specjalizuje się w skuterach wodnych, quadach oraz motocyklach większości marek (poza chińskimi oraz Ducati i Husqvarna - tutaj są lepsi od nas!).
Zajmujemy się również silnikami zaburtowymi oraz skuterami śnieżnymi.
Posiadamy autoryzację na Polskę od BRP (Sea-Doo, Can-Am, Spyder, Evinrude, Ski-Doo & Lynx) oraz CF Moto - co nie znaczy że nie robimy innych marek - staramy się rozwiązać każdy problem!
Nasze doświadczenia wynikają z pasji oraz z faktu, iż sami użytkujemy większość w/w sprzętów - dzięki temu możemy realnie podejść do tematu diagnostyki, przeglądu, naprawy etc.

W naszym serwisie wykonacie Państwo:
  • diagnostykę komputerową,
  • przegląd przed/po zakupowy (jeśli nie u nas - mocno namawiamy na ocenę stanu technicznego z mechanikiem - to Wasze bezpieczeństwo!),
  • regulacje,
  • naprawy mechaniczne,
  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • naprawy powypadkowe (w tym bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczalnią),
  • służymy też fachowym doradztwem w zakresie doboru akcesoriów / tuningu etc.

Naszym mottem jest, aby Wasze sprzęty były bezpieczne, bezawaryjne i dostarczyły Wam wielu pozytywnych wrażeń :)

Dązymy do jak najszybszej realizacji powierzonych nam zadań - z racji wieloletniego doświadczenia posiadamy spory zapas części zamiennych na miejscu, pozostałą większość udaje nam się zdobyć w jeden/dwa dni robocze - wszystko po to, aby nie tracić cennego sezonu!

Dzięki temu - liczba naszych Klientów stale rośnie, co sprawia iż chętnie się szkolimy oraz dokładamy wszelkich starań aby ta tendencja się utrzymywała! :)

Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół MotoTeam.

katalogi akcesoriów

garażowanie

kompleksowa obsługa

dotacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Więcej w regulaminie.